منو
Your Cart
صنایع برودتی شکوه صابری
صنایع برودتی شکوه صابری تولید کننده دستگاههای برودتی
فروش ضمانتی انواع کمپرسور استوک و نو با تنوع ظرفیت

گالری تصاویر

آخرین نوشته ها

صنایع برودتی

19 Jul چیلر ساختمان
0 172
چیلرها به عنوان مهمترین دستگاه سرمایشی در ساختمان های بزرگ مطرح هستند که به آن چیلر ساختمانی گفته می شود. چیلر در ساختمان به همراه دستگاه هواساز (هواس..
24 Jun چیلر
0 211
چیلر سیستمی است که توسط سیکل تبرید یا تراکمی گرما را از مایع می گیرد .این مایع سرد شده می تواند درتجهیزات تهویه مطبوع مانند هواساز و فن کوئل استفاده ش..
23 Jun سردخانه های صنعتی
1 174
از سالهای گذشته همواره برای نگهداری مواد غذایی و جلوگیری از فاسد شدن آنها از سرما استفاده می شده و روزبه روز این نوع نگهداری مواد غذایی بیشتر می شود ب..
22 Jun آیس بانک
0 189
آیس بانک یک  مخزن یخ است که برای صرفه جویی در مصرف برق   و تهویه مطبوع و صنعتی کنار چیلر و دیگر سیستم های برودتی قرار می گیرد  ،چرا که یکی از مشکلات س..

درباره ما


صنایع برودتی  شکوه در سال 1361 به صورت مستقل کار خود را آغاز کرد، در بدو تاسیس با تعمیر لوازم برودتی خانگی و انجام امور تعمیر و خدمات پا در عرصه این صنعت گذاشت و به مرور از یخچال خانگی به سرویس یخچال های کسبی و سپس به تعمیر سردخانه ها پرداخت و بعد از آن با اتکا به توان فردی گروه اقدام به ساخت آیس بانک برای شرکت های مرتبط با شیر و لبنیات نمود و با توجه به تعدد سفارش از مشتری های عزیز که بهترین حامی صنایع برودتی هستند اقدام به تاسیس کارگاه در شهرک صنعتی نمود و پس از آن با اخذ پروانه بهره برداری در زمینه تولید انبوه دستگاههای برودتی ساخت سفارشی انواع وسایل برودتی را انجام می دهد.

 ما در طی سال ها 3 مزیت عمده نسبت به دیگر همکاران داریم اول اینکه حاصل کار در سالهای متمادی داشتن تکنسین هایی که پس از سالها کار و تجربه اکنون به صورت مستقل در حال فعالیت در این عرصه می باشند و دوم اینکه از حمایت صد درصدی مراجعه کنندگان عزیز از بدو تاسیس تاکنون برخورداریم و هرکس به شرکت مراجعه نموده است کاربعدی را نیز به شرکت ما ارجاع داده است و می توان به جرات اعلام کرد که تمامی مشتری هایی که ما برای آنها دستگاه ساخته یا خدمات انجام داده ایم در این سالها از هر نظر از ما رضایت داشته اند .

اکنون در صنایع برودتی شکوه تعداد 35 پرسنل مستقیم در حال کار و خدمت رسانی هستند که به صورت شبانه روزی تمام قدرت خود را در این زمینه معطوف داشته اند و ما مانند یک خانواده در حال فعالیت هستیم و سعی بر این بوده که خوشی ها و مشکلاتمان را با یکدیگر به دوش بکشیم دارا بودن پرسنل فهیم و مشتری مدار و دارای تجربه کافی و وجدان کاری بالا و سخت کوش و وفادار مزیت سوم صنایع برودتی شکوه می باشد 


فعالیت ها و توانایی صنایع برودتی شکوه 

صنایع برودتی شکوه به پشتوانه مهندسی در قسمت دفتر فنی و بازرگانی و طراحان صدیق شرکت و همت والای کارکنان عزیز توانسته است د ر قسمت های مختلف اقدام به ثبت سفارش و ساخت و سرویس دستگاههای برودتی نماید تعدادی از فعالیت های این شرکت عبارتند از :

طراحی و ساخت دستگاههای برودتی فریونی صنعتی و پزشکی شامل آیس بانکها -چیلر و مینی چیلر با ظرفیت  های مختلف

طراحی و ساخت انواع دستگاههای برودتی آمونیاکی صنعتی از صفر تا صد در پروژه های صنعتی و غذایی شامل احداث سردخانه های میوه -احداث آیس بانک های آمونیاکی -احداث چیلرهای آمونیاکی 

طراحی و ساخت انواع سردخانه های ثابت در محیط های غذایی و کارخانجات بسته بندی شکل پیش سردها و سالن های نگهداری و تونل های انجماد 

دارا بودن واحد تعمیرات مستقل شامل تعمیر و سیم پیچی انواع کمپرسور های برودتی -سرویس و نگهداری چیلرها و انواع دستگاههای ساخت صنایع برودتی در طول سال 

به امید اینکه صنایع برودتی شکوه بتواند قدمی کوچک در زمینه چرخاندن صنعت کشور بردارد